media

Üyelik hakkında sık sorulan sorunlar

S– Kredi kartım yok nasıl üye olabilirim?
C– İlgili telefon numarasından bize ulaşmanız durumunda Herbalife Mini Set Paketini kapıda ödeme seçeneği ile teslim alabilirsiniz.

S– Mini Set Paketi nedir ? Herbalife’a üye olmak için bu paketi almam şart mı?
C– Herbalife ürünlerini yakından tanımak, bu sektörde kendinizi geliştirmek için Mini Set Paketini almanız gerekiyor. bu mini üye paketinde ürünleri tanımanız için ürünlerin ve çalışma sisteminin 
yöntemleri distribütör inirim fiyat listesi rozetiniz ' KİLONU KONTROL ET YOLUNU BENDEN ÖGREN'  herbalife Nutrition çantanızla birlikte size teslim edilir...

S– Herbalife üyeliği neden paralı?

C– Herbalife’ın  kötü amaçlı kullanımın önüne geçmek ve gerçekten Herbalife dünyasına katılmak isteyen kullanıcılarla beraber olmak maksadıyla böyle bir hizmet politikası uygulamaktadır. aynı zamanda herbalife üyeliği üçretli değildir içinde orjinal boyut da Herbalife formul1 shake Süper shaker ve ölcü kaşığı size üçretsiz bu bedelin içinde gelir.

S– Herbalife’a ödediğim ücret kime gidiyor?
C– Herbalife’a üye olduğunuzda şirkete havadan ödeme yapmış olmazsınız. Ödeme karşılığında yatırılan tutar değerinde ürün sahibi olursunuz.

S– Alacağım paketin içinde hangi ürünler var?
C– Paket içeriğinde: 1 Adet Vanilya Aromalı Formül 1 Shake, 1 Adet Süper Shaker, 1 Adet Ölçü Kaşığı, 1 Adet Herbalife Çantası, 1 Adet Herbalife Rozeti, Tanıtım Broşürleri ve çeşitli dokümanlar bulunur.

S– Herbalife üyeliğim ne zaman gerçekleşir?
C – Bilgileriniz teyit edildikten hemen sonra üyeliğiniz aktif hale gelir. ve akabinde hemen üyelik formunu doldururken belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak ürünleri tek tek yada toplu halde daha uygun fiyata alabilirsiniz.

S- Herbalife üyesi oldum ama uzun süredir hiç ürün almadım üyeliğim silinmiş olabilir mi? 

C- Herbalife üyeliğiniz iki yıl hiç ürün almadıysanız silinir. Tekrar üye olma hakkınız her zaman vardır.

S – Herbalife’a üye olamadım
C – Herbalife’a üye olamıyorum diyorsanız 0 535 497 19 52  no’dan bizimle iletişime geçin. Üyeliğinizi birlikte gerçekleştirelim.

Herbalife üyelik paketinde neler var?

Herbalife üye olmak isteyen kullanıcıları bir sürpriz bekliyor. Üyelik ücretiniz direkt olarak bir firmaya veya şahsa aktarılmıyor. Herbalife’a üye olmak karşılığında sizleri bekleyen ürünler:

·         Herbalife Çantası,

·         Herbalife Formül 1 Vanilyalı Shake,

·         Herbalife Süper Karıştırıcı,

·         Ölçü Kaşığı,

·         Üyelik başvuru formu,

·         Ürün tanıtım CD’si,

·         Ürün tanıtım kitapçıkları,

·         Broşürler

Herbalife’ı iş fırsatına çevirme ve para kazanmaya başlamak güzel bir başlangıç.

Related Articles
22.02.2019
Herbalife Merak Edilenler
Comments: 0

No comments

Leave a Reply

Your email address cannot be published. Required fields are marked*